Ako to funguje?

 

Požičať si vozidlo od nás je jednoduché! Potrebujete:

 

 

 

Vek 18+

Minimálny vek vodiča, ktorý si chce od nás požičať vozidlo je 18 rokov. Mladším vodičom vozidlá neprenajímame.

 

 

 

Doklady

Prichystajte si vodičský a občiansky preukaz. Právnické osoby a živnostníci by si mali priniesť pečiatku, potrebné sú aj údaje ako IČO, DIČ.

 

 

 

Záloha

Záloha za každé vozidlo sa u nás platí v hotovosti alebo kartou pred prenájmom. Výška zálohy je uvedená pri každom vozidle, vyplatíme ju po vrátení. Pri niektorých vozidlách vraciame zálohu do 7 dní.

 

 

 

 

Pozrieť ponuku

 

 

 

 

Potrebujete si prenajať vozidlo?

Postup je nasledovný

 

 

 

 

 

Nájdite si vozidlo, ktoré vám vyhovuje 

V ponuke máme prenájom úžitkových a osobných vozidiel, prívesných vozíkov a motocyklov. V prípade dodávok vám vieme zabezpečiť aj šoféra.

 

   

 

 

 

   

Rezervujete si vozidlo telefonicky na 0918 311 138 

Na základe telefonickej rezervácie vám zarezervujeme vozidlo, ktoré ste si vybrali. Rezervácia trvá do času vašej osobnej návštevy, spraviť si ju viete kedykoľvek vopred. V prípade rezervácie viac ako mesiac vopred, požadujeme zálohu za rezerváciu.
 

 

 

 

Podpíšeme zmluvu o požičaní 

Ak ste s vozidlom spokojní, je potrebné uhradiť zálohu v hotovosti. Následne podpíšeme zmluvu o požičaní vozidla, kde nájdete všetky podmienky. Uhradíte zálohu za vozidlo a prenájom za celé obdobie.
 
   

 

 

 

   

Skontrolujeme vozidlo 

Pred samotným požičaním máte možnosť skontrolovať si vozidlo, kontrola sa koná aj z našej strany. Vysvetlíme si podmienky požičania, zodpovieme vaše otázky.
 

 

 

 

Vrátenie vozidla 

Po vrátení prejde vozidlo našou kontrolou – kontrolujeme nielen technický stav, ale aj čistotu vozidla. Ak sa vám ho podarilo znečistiť, informujeme vás o poplatku, ktorý bude nutné uhradiť. Vrátime vám zálohu a podpíšeme preberací protokol o vrátení vozidla.

 

   

 

 

 

 

 

Jednoduché, však?

 

Klik a volať o rezerváciu

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia